Hakkımızda


Müşterilerimiz kendi alanlarında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları, ürünlerini güvenilir iş ortakları; Livane Uluslararası Nakliyat ile taşınıyor, Livane Uluslararası Nakliyat, müşterilerini iş ortağı olarak görüyor, menfaatlerini ve gelişmelerini destekliyor, paylaşıyor. Müşterilerimiz bize, biz müşterilerimize hep güvendik, her zaman güveneceğiz. Özenle oluşturulmuş kadro tam bir takım ruhu ile tüm dünyadaki kalite ve hizmet üzerine kuran Livane Uluslararası Nakliyat, insan kaynaklarının yanı sıra araçlarna, tesislerine ve teknolojiye yaptığı yatırım ile her zaman bir adım önde olmayı hedefliyor. Livane Uluslararası Nakliyat; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Livane Uluslararası Nakliyat, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

Livane Uluslararası Nakliyat sürekli artmakta olan araç parkı ve personeli ile yurtdışı ile birlikte müşterilerine lojistik çözümler sunmaktadır. Gelişen lojistik süreçlerini ve teknolojilerini yakından takip ederek değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üretme noktasından yola çıkan Livane Uluslararası Nakliyat, müşterilerine sonuç odaklı alternatif çözümler sunmaktadır.

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle kargo sektöründe kârlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmak.

Lojistik sektörünü, bugün geldiği noktadan çok daha ileri düzeyde bir noktaya taşımak; aslen yaptığımız iş olan karayolu taşıma, depolama ve teslim etme sürecini, sektörel anlamda da ileri taşımaktır.

Bölgemizin en teknolojik ve geniş kapsamlı çalışan lider kuruluşu olarak, beklentilerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanılır.istanbul escort-